| DoarCipone a întrebat:

Daca imi duc telefonul la service cu garantia (un nokia 5230) cat dureaza sa il repare?

Răspuns Câştigător
| sunt a răspuns:

Poi depinde de defectiunea sa... eu am un telefon Lg la reparat cu garantie de vineri si inca nu mi gata... daca vrei sa stii cam exact cat du-te la un magazin de telefoane si intreaba, acolo sigur iti va spune, Unele telefoane care au defectiunea mare nu se mai pot repara si ei iti vor da un alt telefon. Fundita?