| salajeanul a întrebat:

Salut, daca multi dintre voi nu credeti in Illuminati, atunci cum va explicati faptul ca marii politicieni au lacomia petrolului care ii impiedica sa puna la dispozitie pentru toate masele de oameni masini ecologice?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

" daca multi dintre voi nu credeti in Illuminati " - Nasoală formulare.

| salajeanul explică (pentru anonim_4396):

In afara de noi doi, sunt foarte multi adolescenti pe site care nu cred...

| anonim_4396 a răspuns (pentru salajeanul):

Eu mă refeream la faptul că ai scris " credeţi în Illuminati ", de parcă ar fi o putere divină la care ne închinăm. În fine, da, cred în existenţa acestor organizaţii, acestor oameni, care au nişte scopuri şi nişte idealuri mârşave.