| rap4us a întrebat:

Dau FUNDA! Tocmai mi-am dus telefonul la reparat pentru ca nu se mai deschidea sau daca se deschidea il tinea maxim 10 secunde. Cine a avut problema asta la telefon poate sa imi spuna si mie cat dureaza sa il repare?

Răspuns Câştigător
| RoFilmeOnline a răspuns:

Pai depinde ce problema o sa ii gaseasca. Daca e din cauza softului ar trebui sa se rezolve repede (1 zi) daca e model de telefon recent poate o sa dureze putin mai mult sa faca rost de soft, in caz de probleme tehnice... depinde cat de repede face rost de piesa respectiva care trebuie inlocuita

| rap4us explică (pentru RoFilmeOnline):

Pai a aparut in octombrie 2009

| RoFilmeOnline a răspuns (pentru rap4us):

Si astia de la service nu ti-au zis cam ce ar putea avea cat dureaza? du-te peste ei si stai de capul lor

| rap4us explică (pentru RoFilmeOnline):

Pai nu am fost eu s-a dus o ruda si au zis aia ca o sa sune ei cand e gata

| RoFilmeOnline a răspuns (pentru rap4us):

Sper sa fie genu de persoane care sa se implice si sa il faca repede. daca sunt de aia de se lasa aseptati...

| rap4us explică (pentru RoFilmeOnline):

Nu cred ca se lasa ca l-am dus acolo de unde l-am luat si telefonul e in garantie.

| RoFilmeOnline a răspuns (pentru rap4us):

Asta e alta poveste. probabil au prea multe de facut si cam asa se intampla cand le duci la ei. dureaza ceva timp

| rap4us explică (pentru RoFilmeOnline):

Cam cat? ai experimentat?

| RoFilmeOnline a răspuns (pentru rap4us):

Eu am asteptat aproape 2 saptamani. sunt din valcea si a trebuit sa il trimeata la Bucuresti acolo l-au reparat, pana l-au trimes inapoi si toate astea dureaza ceva. acum depinde de multe lucruri cat dureaza pentru fiecare telefon in parte

| rap4us explică (pentru RoFilmeOnline):

Tu ce problema ai avut? ma rog la tine sa zicem ca te pune pe tusa cam 3-4 zile si pentru transport

| RoFilmeOnline a răspuns (pentru rap4us):

Probleme cu softul happy inainte sa ma prind calumea cum merge treaba cu softurile telefoanelor

| rap4us explică (pentru RoFilmeOnline):

Si ce avea mai pe romaneste? nu se deschidea?

| RoFilmeOnline a răspuns (pentru rap4us):

Ba da se deschidea dar se restarta mereu

| RoFilmeOnline a răspuns (pentru rap4us):

Te las ca plec pe afarawinking bafta si sper sa ti-l faca repede. Funda daca consideri ca te-am ajutat. Numai bine

| rap4us explică (pentru RoFilmeOnline):

Ok.pa