| marizz a întrebat:

Salut, de ceva vreme am o fobie noua si ciudata. Ma tem sa nu creadacei din jur ca sunt bautlaughing. stiu, suna si e penibil, dar in 3 luni mi-a mancat si ultima picatura de incredere in sine. Totul a pornit de la maicamea ca mereu ma intreba daca am baut si asta m-a facut sa nu mai am incredere in sine, si am o neliniste cand e vorba sa ne vedem (eu cu ea) pana sa treaca ceva di zi sa ma acolodez. si aici apare buba, frica asta e prezenta chiar daca nu beau, nu am mai gustat macar de foarte mult timp. si daca ar fi sa gust, dintr o gura de bere fara alcool zici ca s mega suspect.
repet, problema e in lipsa alcoolului, nu cu el in preajma, n am treaba cu ellaughing. astept raspunsuri cat de cat serioase, cele ce nu s asa vor fii sterse, nu am chef de misto uri.

3 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Cumpara-ti un etilotest portabil, si demonstreaza-i mamei tale ca nu esti baut.

| marizz explică (pentru NoTurbinaNoGood):

Nu ma mai acuzat de mult, problema e la faptul ca nu mai sunt sigur de comportamemtul meu cred.

| NoTurbinaNoGood a răspuns (pentru marizz):

Am avut si eu episoade din astea. La maturitate trec.