| mall a întrebat:

de ceva vreme imi place de o fata, e foarte frumoasa si toata lumea ar vrea sa fie cu ea. tocmai s a despartit de prietenul ei. stie ca o plac, ma comport foarte dragut cu ea si tot timpul cand e suparata eu o consolez. ea a zis ca is dragut, dar nu vrea sa fie cu mine. as fi rescunoscator celor care ma ajuta. bineinteles ca cineva primeste si o fundita puppy dog eyes

1 răspuns:
| Buutu a răspuns:

Așteaptă momentul potrivit și încearcă să o săruți, pentru a afla cu adevărat sentimentele ei față de tine.
Eu am fost într-o astfel de situație, dupa ce am sărutat-o asta fiind la balul bobocilor pe o melodie gen blues a doua zi la școală amândurora ne era orecum să ne privim dar la sfârșitul orelor am mers cu ea la un suc și i-am pus |marea întrebare| și din fericire pentru mine răspunsul ei a fost da!
Succes