| BlackFuneral a întrebat:

De ceva vreme m-am certat cu "prietena" mea cea mai buna.M-am cam saturat sa fiu eu proasta care isi cere scuze asa ca nu mi-am cerut ( pentru ca nu a fost vina mea).
Ea a plecat in alta banca si nu am mai vorbit cu ea.Mi-am dat seama ca nu am insemnat nimic pentru ea.Ea a inceput sa ma vorbeasca pe la spate si sa spuna "secretele" mele altora..Am incercat sa vorbesc cu ea dar ea pur si simplu nu intelege, nu vrea sa vorbeasca cu mine.
Ce pot sa mai fac in aceasta situatie?

4 răspunsuri:
| Stella17 a răspuns:

Eu zic ca daca te enerveaza zi si tu secretele ei altora enerveazo in asa fel in cat sa rada toti de ea sa nu mai vina afara si alte chestii, dar cu razbunarea nu rezolvi nimic las-o in pace.

Pa, pa

| AllyutSsa a răspuns:

Pai daca spune secretele tale altora, neaga si incearca sa le iei ca pe niste glume ca sa nu te dai de gol.Dar oricum...nu se poate numi prietena dupa lucrurile pe care le face...
Iti urez succes si incearca sa ii dovedesti ca esti mai buna ca ea..sa nu o bagi in seama -> ca si cand nu ar exista in viata tawinking

| BlackFuneral explică (pentru AllyutSsa):

De aceea am scria cuvantul "prietena".Mercii.La fel!

| rares231 a răspuns:

Eu cred ca ar trebui sa spui si tu secretele care le sti despre ea asa poate se va potoli...