| anonim_4396 a întrebat:

De fiecare data cand vreau sa ma duc la sala ma descurajez si imi zic ca sunt urat la fata. imi zic ca nu are nici un rost sa ma chinui de 3 ori pe saptamana degeaba. Nici cu un corp care arata bine, o fata frumoasa n-ar putea sa priveasca in ochi fata mea. Pot trece cumva peste asta?

4 răspunsuri:
| Nemessys a răspuns:

De ce vrei sa impresionezi cu fizicul cand poti impresiona cu inteligenta? happy

| anonim_4396 explică (pentru Nemessys):

E cam demodata faza asta. Nu as vrea sa impresionez cu fizicul, doar ca fata pur si simplu. o fata frumoasa nu s-ar atinge de ea

| anonim_4396 explică (pentru Nemessys):

Poate atrage cu inteligenta dar o fata nu face sex cu inteligenta lui daca nu e atrasa de ceea ce vede.

| FaraNumePls a răspuns:

Du-te la sală și taci.