| BitKode a întrebat:

Salut.Deci mie im place de o fata si nu pot sa imi scot frumusetea ei din cap laughing dar ea vrea sa fim doar prieteni aici este exact ca atunci un terorist care te.a tinut ostatic ar vrea sa ramana prieten cu tine:-):-) i.am spus ca o plac iar de atunci nu mai vb cu mine.ce sa fac eu nici nu mai mananc azi am stat toata ziua in casa si m.am gandit la ea funda

Răspuns Câştigător
| Kate99 a răspuns:

Mai vorbeste cu ea. Fetelor le place asta. Fii mai intai prieten cu ea. Iesiti in oras...ca prieteni. Fa-i complimente...ca un simplu prieten etc. Intr-un cuvant, fa_o pe ea sa se indragosteasca de tine.
Sper ca te-am ajutat.
Funda?