| Marius99ful a întrebat:

, deci, sa va explic, am niste pete rosii pe fata, la inceput ele erau albe... din acelea de la caldura solara, dar intr-un timp am incercat u look nou si am folosit in loc de gel de par fixativ, iar la scoala ma tot "manca" tenul, ok si inainte ma mai manca unpic dar de atunci incepuse sa imi mai iasa si niste pete albe care nu prea ieseau in evidenta, dar acestea dupa ce am incetat din folosirea fixativului au devenit aproape rosii, nu stiu ce sa fac... m-am gandit ca ar putea fi si ceva de la stomac, la scola din senin se auzea niste zgomote in stomacul meu, la fel ca si atunci cand tie foame dar mie nu imi erea, va rog lamuriti-ma poate fi de la fixativ, ceva de la stomac, oricum am unele pete care nu au devenit rosii dar altele da cam 4, sau nu stiu de la ce! Dau funda pentru cea mai buna explicatie!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu trebuie sa dai funda nimanui, mergi la un medic dermatolog

1 răspuns:
| besleaganicolaecosmin a răspuns:

La dermatolog repede