| ILoveMoon a întrebat:

Deci vreau sa cumpar un telefon Nokia-E71 de la o ruda si are o problema telefonul, adica nu merge sa schimbi cartela adica are o cartela pe Vodafone si daca schimb pe orange sau cosmote merge cateva zile si dupa nu mai merge bine si acum vine intrebarea, merita sa dau pe el intre 350-400 de ron si merge sa fie reparat?

Răspuns Câştigător
| AugustinFiltru a răspuns:

Telefonul e codat si trebuie sa te duci la un service GSM sa il decodezi!
Nu stiu sigur cat costa pentru modelul asta dar cel mai scump posibil sa fie 100lei! Deci da poti sa il faci!
funda pls