| Georgemy2 a întrebat:

Salut, despre ce as putea discuta cu o fata, nu vreau subiecte, ceva cu care sa pot deschide o conversatie.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai incepe si tu cu '' Hei, ce mai faci? ''. Pune-i intrebari despre ea, ce ii place si ce nu, intreab-o cum s-ar caracteriza in cateva cuvinte, calitatile si defectele pe care presupune ea ca le are. De obicei fata asteapta intrebari la care sa vina cu raspunsuri, dar nu o presa.

2 răspunsuri:
| Cloudless a răspuns:

Mai bine taci cand nu stii ce sa spui. In rest zi ce ai pe inima. Desigur, asta nu inseamna sa zici tot ce iti trece prin cap, mai ales daca ii plin de porcarii. Comporta-te de parca numai tu si cu ea a-ti mai exista pe pamant si vei stii ce sa spui.

Răspuns utilizator avertizat