| anonim_4396 a întrebat:

Salut, din cauza ca m-am certat cu cel mai bun prieten acum toata clasa ma cam ignora si nu mai am prieteni din clasa, am prieteni doar de varste mai mari, colegii fac caterinca de mine etc. Ce as putea face in acest caz?

Răspuns Câştigător
| Katie1356 a răspuns:

Incearca sa vorbesti cu 2-3 fete de care esti apropiata, poate el a imprastiat zvonuri aiurea despre cearta voastra si de asta. Totodata, rezolva si cu el problema si ajungeti la un consens, explica-i ca nu e ok ca dintr-o chestie ce va implica doar pe voi 2, tu sa ajungi bataia de joc a tuturor colegilor.
Ok, v-ati certat, dar sentimentele nu trec usor, inca trebuie sa ii pese de tine si sa nu te lase sa treci prin asa ceva.

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Păi și n-ai alte persoane cu care să stai? dacă nu, du-te la prietenii tăi mai mari

| Andreeush a răspuns:

Și ceilalți colegi ce au cu tine?

| RobertoManea22 a răspuns (pentru Andreeush):

Intr.un fel ala era "șmecheru" clasei si...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Incearca sa te impaci cu el.