| Biancaaaaaaaa a întrebat:

Doar mie mi se intampla asta?
De multe ori sunt asa plictisita de tot si imi e lene sa fac si ce imi place sau este necesar. Am o stare de deprimare asa...de parca traiesc degeaba si sunt si obosita in permanenta...

Răspuns Câştigător şi Apreciat de Editori
| AlexandruSEV a răspuns:

Problema ta e psihicul, cum adica parca traiesti degeaba, toata lumea(bine aproape toata) are un tel in viata pentru care lupta, sigur si tu ai unul, du-te la scoala, interactioneaza, trebuie sa te fortezi sa iesi din casa si sa incerci sa scapi de lene pentru ca te vei afunda in singuratate si usor usor la depresie, iesi fortat, cu prietenii cu oricine, nu poate fi asa de greu, bea o cafea, gandeste pozitiv si du-te de-ti traieste viata, cu bune si cu rele e un drum frumos. Motiveaza-te cu muzica, chestii de genu, intelegi tu.

1 răspuns:
| Donsavas a răspuns:

E o tulburare psihică. Multi traiesc asa ceva in ziua de azi. Mergi la medic!