| theboyinlove a întrebat:

Dupa ce am vb la evenimentul cu bobocii cu boboaca de care imi place(pentru prima oara ftf) i-am scris sa vad ce mai face si i-am cerut nr, si ea l-a cerut pe al meu. I-am zis ca poate o sa am nevoie de el si i-am scris ca sper sa o vad si la scoala pe holuri. Azi mi-a scris ea prima si mi-a zis ca nu m-a vazut la scoala si eu am intrebat-o daca poate vb la tel ea a zis ca dupa 5. Pe la 7 ii zic ca am ajuns acasa si ii zic daca o pot suna sa ii zic ceva 1 min si accepta si o sun. I-am spus sa iesim maine dar zicea ca are ore pana la 3 in zilele astea ca ii ia mult pana acasa pana cand am intrebat de vineri si zicea ca are pana la 2. Credeti ca inca nu e convinsa in privinta mea? Bine e normal din moment ce am vb o data ftf sau poate prefera o iesire in weekend

9 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Ai luat-o mult prea tare si mult prea dintr-o data. Trebuie sa ai mai mult tact si... putintica rabdare. Astfel de iesiri la o ''mica'' plimbarica pot fi facute acum chiar la inceput in weekend cand amandoi sunteti liberi. Succes!

| theboyinlove explică (pentru corbulalbrosu):

Chestia e ca atunci cand ne-am despartit la intalnirea cu bobocii am luat-o in brate si dupa mi-a aruncat o privire cu ochii ei de gen am simtit ca poate trebuia sa o sarut. M-am gandit sa ii zic sa iesim ca gen la scoala mai greu sa fim doar noi 2 si lumea e cu ochii pe noi si mna. Adica nu stiu exact ce subiecte care sa nu aiba leg cu scoala sa abordez cu ea la scoala.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Să o întrebi așa. Când am putea să ne întâlnim?
https://www.youtube.com/watch?v=09mB97c-w9U

| Crackman a răspuns:

Daca a acceltat, totul ii ok

| mitzok a răspuns:

Da normal, nimeni nu prea are timp de ei in timpul saptamanii, cred ca poate iesi ceva din astawinking

| theboyinlove explică (pentru mitzok):

Cum sa fiu mai tupeist cu ea si sa ii dau de inteles ca vreau relatie?happy

| Patronu1 a răspuns:

Pai e și normal în timpul săptămânii, dacă iese la 3 și face o ora pana acasă sa zicem, și măcar o ora sta și ea sa se odihnească, deci probabil ca de aceea a zis pe la un 5. Dacă ma întrebi pe mine, eu zic sa te bagi pe ea ca poate iese o combinație mișto, tu ai carne proaspătă, ea are cine sa o apere în liceu, înțelegi ce spun? Mai nașpa e ca dacă ai o relație în liceu și va vedeți zilnic riști sa te plictisești repede de ea. Bafta!

| theboyinlove explică (pentru Patronu1):

Cum sa fac sa nu ne plictisim unul de altul adica gen suntem ambii taurilaughing)

| Patronu1 a răspuns (pentru theboyinlove):

Treaba cu zodia e cea mai mare vrăjeală ever, nu îți mai pierde vremea cu asta. Dacă tu o iubești pe ea, logic ca nu o sa te saturi vreodată sa o vezi, ideea e sa o ții pe ea interesata, sa vii mereu cu idei noi în relație și fii spontan, nu lasă monotonia și rutina sa va stea în cale. Asta e sfatul meu, bafta!