| Mircea789089957yH a întrebat:

Salut,e oare cineva de aici introvertit ca majoritatea si incearca sa-si gaseasca prieteni prin diferite metode dar nu reuseste? Eu da mi se pare ciudat ca stau izolat in casa dar e dificil sa-mi fac prietenisad ce sa fac?

6 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Las ca o sa iti bată ei la usa, nu ieși din casa

| Violleta2022 a răspuns:

Iesi afara din casa, fa-ti prieteni reali printre colegii de scoala, printre vecini, printre veri si rude!

Partea cea mai frumoasa si simpla este ca esti adolescent si la varsta asta legi prietenii foarte usor si foarte rapid!

suntserios
| suntserios a răspuns:

Colegi la scoala, facultate, munca?

| Mircea789089957yH explică (pentru suntserios):

Da, dar faza naspa e ca sunt adolescent

| Mircea789089957yH explică (pentru suntserios):

Si oricum nu prea ma inteleg cu colegi mei de la scoala

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Încearcă să iei parte la activități extra-scolare, gen să te implici in voluntariat.