| Ancutza99lovly a întrebat:

Este urgent.Imi place de un coleg de clasa. El stie ca il plack... L-am intrebat de 1.000.000.000 ori daca ma place si a spus ca NU!cryingcryingcryingcrying...La scoala se poarta frumos cu mine :
1.Nejucam in zapada
2.Ne spoim cu zapada
3.Ne trantim in zapada etc.
Dar...sunt dedumerita : ma place sau nu? {sunt intr-a 5-a }
CE SA FAC? {fara comentarii rautacioase }
AJUTOR!

Răspuns Câştigător
| Onn3 a răspuns:

Poi ia refuza-l tu de mai multe ori cand te intreaba ceva, vezi cum reactioneaza si dupa iti dai seama! Dar in clasa a-5a ce sa ii ceri unui baiat ca e prea imatur ca sa stie ce vrea.Nu te mai necaji o sa iti dai seama cand o sa vina timpu potrivit

| Ancutza99lovly explică (pentru Onn3):

Mersi! ca mi-ai raspuns la intrebare zile si tu prietenilor sa raspunda si ei pliz mersi ca mi-ai raspuns la intrebare

1 răspuns: