| Darianamariana a întrebat:

Eu am o problema mai complicată, va rog sa imi dati sfaturi. Acum 2 ani de zile BFFul meu(este baiat) mi-a zis ca ma place, eu inconștienta nu l-am băgat în seamă pentru ca credeam ca vrea sa glumească. Iar cel mai rau lucru era ca eu eram îndrăgostită de varul lui care era si este colegul meu de atletism, dar il simpatizez acum nu imi mai place de el si suntem prieteni. Dar cu băiatul care a spus ca ma place nu mai sunt prietena si nu mai vorbim de 2 ani de zile deoarece l-am ignorat. Iar acum imi pare nespus de rau ca am facut asta doar dupa 2 ani am realizat ca m-am jucat cu sentimentele lui si probabil ca a suferit. Tot ce vreau este sa ma împac cu el si sa devenim iar prieteni. VA ROG SA IMI DATI SFATURI!

Răspuns Câştigător
| Sophieka a răspuns:

Atentie cu "bad boys". Daca e un *bad boy*, poate fi *bad boy* si cu tine. Iar apoi daca te face sa suferi, nu da vina pe el, pentru alegerea facuta de tine, intr-un mod constient stiind de cum e el, si ales fara sa fi silita de catre nimeni.

7 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Spune-i exact ce ai spus aici, in ultima parte si lui. Sigur o sa inteleaga. Daca nu... asta este. Macar i-ai zis.

| Andreeush a răspuns:

Dacă vrei să reiei legătura cu el atunci caută-l.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Păi dacă mai ai numărul lui de telefon sau îl mai ai în lista de prieteni de pe Facebook, atunci îi poţi trimite un mesaj redactat frumos şi mai ales sincer, în care îi explici cu lux de amănunte ce simţi şi să-i ceri iertare.

| Darianamariana explică:

El este mai bad boy

| Darianamariana explică (pentru Sophieka):

De asta mi-e frica si mie

| Sophieka a răspuns (pentru Darianamariana):

Atunci poate nu e persoana potrivita cu, care sa formezi o relatie.

| Darianamariana explică (pentru Sophieka):

Dar nu vreau sa formăm o relație, vreau sa devenim iar prieteni

| Sophieka a răspuns (pentru Darianamariana):

Atentie cu "bad boys". Daca e un *bad boy*, poate fi *bad boy* si cu tine. Iar apoi daca te face sa suferi, nu da vina pe el, pentru alegerea facuta de tine, intr-un mod constient stiind de cum e el, si ales fara sa fi silita de catre nimeni.