| anonim_4396 a întrebat:

Salut,eu fac doua grupe de muschi pe zi la sala,voiam sa intreb cum e bine sa fac exercitiile,
ex.
fac luni piept,triceps, cum e bine sa fac exercitiile?
fac mai intai la o grupa si apoi la cealalta sau fac un tip de ex la o grupa apoi fac la cealata grupa un tip de ex si tot asa?
si daca corect este sa fac mai intai la o grupa apoi la cealalta, cam cat de mare sa fie pauza intre ex?

4 răspunsuri:
| nuarde a răspuns:

Mai bine faci flotări și alergare. Este gratis în primul rănd, apoi rezultatele apar imediat și este și sănătos. Căte flotări faci? Păi atunci cănd faci 500 de flotări, atunci poți spune că e necesar să mergi la sală de două ori pe saptamină, în rest, dacă dorești să cheltuii banii aiurea, mergi tată la sală căt vrei. laughing

| Cosmin86 a răspuns (pentru nuarde):

Esti doar un copil mic si firav, nu?

cu flotari o sa ramai un firav ( probabil nici macar nu poti intr-o mana )

| Cosmin86 a răspuns (pentru nuarde):

Hai ma, copil mic si FIRAV, mai explica-ne cum faci tu muschi cu 500 de flotari rolling on the floor)

abia daca faci o amarata de rezistenta laughing

| nuarde a răspuns (pentru Cosmin86):

Cred că tu ești copil mic și friav. Eu nu am obiceiurile tale să fiu copil mic și firav, dar văd că tu te pricepi la din astea! laughing Ești informat bine! Baftă, și acum ești liber să disperi! :*:*