| Metin2Empire a întrebat:

'Salut.Eu ma spal de minim 8 ori pe saptamana si tot transpir.Folosesc deo stickul pentru subrat Adidas si deodorantul STR-8.Cine ma poate ajuta, cum sa inlatur transpiratia ca imi uda bluza si nu pot purta culori deschise...(nu miroase urat).Si cine stie de ce transpir asa? Sa sper ca acest deo stick va fi mai bun ca celelalte zeci incercate inainte.Merci mult.

1 răspuns:
| omik a răspuns:

Nu mai incerca atatea deodoranturihappy problema este la tinehappy. Treb sa faci un control la medic...nu o lua personal.Eu doar iti dau un sfat bun pentru corpul tauhappy. Medicul iti va da un diagnostica bunhappy