| alenushxred a întrebat:

Salut,
Fac 16 ani vreau sa îmi pun septum dar ai mei nu ma lasă nici in ruptul capului. As vrea sa îl fac fără sa știe si sa îl ascund dar nu știu nici un loc in care se poate face fără acordul părinților. Satu Mare
Dacă știți un loc?

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ma îndoiesc ca isi risca vreun salon afacerea sa dea gauri in nas la minori. Peste 2 ani iti pui tu cati cercei vrei si unde vrei

| zurick a răspuns:

E ilegal fără acordul lor până la 18 ani și nu cred că un salon își asumă asta.
Ia-ți un pierce fake pentru zona aceea și poartă-l pe ăla, apoi la 18 dacă înca mai vrei, îți poți face.