| Twister09 a întrebat:

Salut, fosta mea prietena, ma lăsat pentru altul ea trimis ceva poze cu ea dezbracata si un videoclip, ala a santajato si s-au despărțit, după aceea după câteva zile și-a găsit altul, nici cu asta nu mai stă. ca a aflat el de poze.
Si la fiecare majorat a-si gaseste cate unu cu care sa se linga pe acolo etc.
Cand ma mai întreba cineva de ce ne-am despărțit spuneam adevarul si ca nu merita sa steie cu ea, si ca e o curvă.
Multă lume a spus că e curvă.
Credeti ca prin toate astea ca le-am spus unora ce a facut, si ca e o curvă am facut vreun rău?
Multumesc

5 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

A 3 a oară intrebi același lucru și am mai discutat deja. Incepi sĂ faci SPAM

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Da, ai făcut rău. Așa ceva nu se face, mai ales dacă vrei să se întoarcă vreodată la tine.

| CodrutElian1990 a răspuns:

Pai daca zboara din "trandafir in trandafir" si prin ce a facut, ce este? Stai linistit, nu ai facut nimic rau.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu prea e etic şi moral să-ţi vorbeşti fostul partener sau parteneră de rău. Ştiu că te simţi scârbit de atitudinea ei dar totuşi nu te coborî la un nivel josnic, defăimând-o. Mai bine să fi diplomat, tu vei fi văzut bine în societate în detrimetrul ei. Lumea îşi va da oricum seama de cum e ea şi o vor trata ca atare.

| DragosMarian98 a răspuns:

Te susțin. E perfect normal si mi se pare chiar bun simț sa spui adevărul. Oricare ar fi. Poate te-a întrebat un băiat bun care ar fi ajuns sa sufere pe tema asta.
N-ai de ce sa te simți prost sau ceva.