| OPersoana176 a întrebat:

Salut! Îmi poate spune cineva va rog o lista cu facultățile din Iași la care se intra pe baza de dosar? Mulțumesc!

1 răspuns:
| elemonis a răspuns:

Buna.
In functie de specializarea/specializarile care te intereseaza poti cauta pe internet informatiile pe site-urile oficiale ale facultatilor.
Daca nu stii ce facultati sunt in Iasi cauta pe Google mai intai si dupa la fiecare in parte vezi ce specializari are.
In ziua de azi avand atata tehnologie poti afla informatiile la un,, click" distanta de pe site-urile oficiale.
Trebuie doar rabdare, timp si interes.