| bogdantatu a întrebat:

Salut imi puteti spune si mie ce program are Liceul Mircea Eliade cu profil sportive (Bucuresti) ma refer pana la ce ora se invata va rog spuneti-mi ca nu se invata pana la 6-7 dupa-amiaza

Răspuns Câştigător
| Bââzz a răspuns:

Unicul liceu cu profil sportiv din Bucuresti incepe inscrierile pentru clasa a V a (fete/baieti: fotbal, volei, tenis de camp, judo, lupte). Programul scolar se desfasoara dimineata, in intervalul orar: 8.30-12.30, iar antrenamentele la disciplinele sportive, in intervalul orar 13.00-15.00.

Citeste mai mult pe: http://parinti.acasa.ro/......81491.html
Sper ca te-am ajutat.;)