| anonimytfytf a întrebat:

Salut. In septembrie am inceput liceul si de o luna imi place de o fata careia imi e rusine sa ii spun ca o plac. Am anxietate sociala si imi este greu sa vorbesc cu unele persoane dar cu ea si cu inca cativa vorbesc. Cum imi dau seama ca e macar putin interesata, cum sa incep sa vorbesc cu ea si cum sa ii spun ca o plac? Ne stim doar de 2-3 luni, sa mai astept pana ne cunoastem super bine?

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Daca nu faci un efort sa o saluti, sa-i zambesti sa o intrebi ce face... chiar nu vei stii daca te place sau nu.

Faptul ca stai si sodar privesti te face un "looser", fiindca vine altul si ti-o ia si ajungi ca astia de pe forum la 30 de ani, singuri si disperati ca nu sunt capabili sa agate nici macar o fata, si-s virgini, satui pe propria lor mana.