| Gabi1999 a întrebat:

Salut,intr-o noapte m-am trezit pe la ora 200 si nu mai puteam sa adorm am stat eu asa si pe la 225 noaptea am auzit niste pasi pe langa casa (eu dorm cu geamul deschis vara ) pasii se asemanau ca a unei babe adica lent, apoi am mai auzit odata pe la 230 dar pe langa frunze (se auzea cum trece pe langa frunze {eu am bolta }apoi a doua noaptea m-am trezit tot pe 2 si ceva si auzeam niste zgomote pe hol acum nu mai aud nimic {{{de ce am auzit atunci pasii pe langa casa (daca era un ``hot`` latra cainii la el }de ce nu au latrat cainii o fi fost vreun strigor, fantoma... si de ce m-am trezit a doua noaptea tot la ora 2 si am auzit sunete pe hol

Răspuns Câştigător
| pacirisu a răspuns:

Daca crezi in fantome si mai ales daca iti este frica de asa ceva uneori orice sunet strain pe care il auzi te poate speria sau te poate face sa te gandesti la asa ceva. eu am trait ceva de genu...dar acum singuru lucru care il fac ca sa scap de acea teama este sa verific locul acela. daca te uiti si vezi ca nu e nimic iti mai scade si frica. incearca. si oricum suntele pot sa fie facute de restul care stau in casa care mai misuna noaptea si pe care nu ii latra cainii sau merg incept pentru a nu face prea mare zgomot

3 răspunsuri:
| Gabi1999 explică:

2 :00 2:25 noaptea

| Gabi1999 explică:

In acele nopti nu am visat urat ...si nu am auzit o pisica, ci niste pasi de om {daca era hot latrau cainii la el sau alta persoana {

| Acer12 a răspuns:

Probabil ai visat ceva urat si te-ai trezit speriat, sau a fost vreo pisica