| Daniel235 a întrebat:

Salut, intrebare pentru fete happy
Ce parere aveti despre baietii cu fruntea mare? Dar despre cei cu fruntea mica?

15 răspunsuri:
| William a răspuns:

Pe fete le intereseaza sa ai *** mare, nu fruntea.

| Mieeez666 a răspuns (pentru William):

Adevaru' si numa' adevaru' laughing

| Drolja a răspuns:

Ăia cu fruntea mare înseamnă că au capul mare la figurat, sunt nişte tocilari şi nu au viaţă socială, foarte probabil să rămână virgini până la vârste înaintate şi să nu reuşească să atragă multe fete. De asemenea, înseamnă că sunt rataţi, introvertiţi şi plictisitori.
Bărbaţii cu fruntea mare sunt în genere poeţi, sau pur şi simplu au fire de artist. Visători, cu capul în aer, şi foarte sensibili, de obicei fecioară, peşti sau vărsător.
Număr norocos: 1, că e singur săracul, şi locuieşte cu mama.
Trăiesc puţin şi sunt foarte fragili, viaţa lor fiind una plină de răceli, iritaţii şi alergii de la orice porcărie. Mai ales de la haine care nu sunt împletite de mama lui. Mor de obicei din cauze stupide, cum ar fi dorul după zâne bălaie cu piele de lapte.

Bărbaţii cu fruntea mică înseamnă că nu gândesc prea departe, nu pot reţine multe informaţii, şi replicile lor sunt foarte scurte, superficiale şi mediocre. Bărbaţii cu fruntea mică nu sunt nici imaginativi, nici intelectuali, ci mai mult sangvinici, populari şi extrovertiţi. Au ochii verzi sau căprui şi sunt leu, balanţă sau scorpion. Le place culoarea roşie şi sporturile extreme, printre care să mănânce insecte şi să îşi bea urina.
Ei îşi pierd virginitatea la vârste fragede, de multe ori nici nu îşi dau seama când.
Număr norocos: 3, îi plac orgiile şi nu se dă în lături de la experienţe noi, chiar şi de natură zoofilă.
Trăieşte mult şi de obicei ajunge bunic cu multe poveşti, şi mulţi nepoţi, pe unii nici nu ştie că-i are.

| neutrino a răspuns:

Chiar ca nu am auzit pana acum ca marimea fruntii ar fi un criteriu de a selectiona un partener.

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Când îți place ceva, fie că e vorba de fete, ori de băieți, doar nu te apuci să iei rigla și să-i măsori fruntea, nasul, urechile și alte alea.
Când admiri pe cineva, îl/o placi pentru atitudinea sa, carisma, zâmbetul său. Nu te rezumi de a-i admira doar fizicul.

| Daniel235 explică (pentru floresdemayo):

" și alte alea" imi place cum gandesti laughing)

| floresdemayo a răspuns (pentru Daniel235):

Haha..., ia zi repede, la ce măsurări te-ai gândit tu? : ))

| Mieeez666 a răspuns:

Sunt capricorn, nu leu, balanta sau scorpion. laughing
Rosu...sange. smug Sporturi extreme...sange. smug

| Mieeez666 a răspuns:

Ce? laughing

| Neo12 a răspuns:

Bună!
Nu-mi pot forma o părere despre o persoană doar din cauza mărimii frunții. Sincer, dacă mie-mi place cum arată, îmi place și punct. Nu caut neapărat un băiat cu fruntea de 3, 2 cm sau mai știu eu ce.
O seară plăcută!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Chiar nu contează asta.

| Rainmaker a răspuns:

Prin batrani se zicea ca oamenii cu fruntea "lata" sunt mai inteligenti.Probabil ca adevarul este undeva la mijloc.

| AliBaba11 a răspuns:

Chiar nu conteaza asta.Adica daca ai fruntea mare asta inseamna ca esti prost si daca o ai mica destept