| oBelieveMe a întrebat:

( întrebare pentru fete). Imi puteti recomanda un ruj mat, nuanta rosu-caramiziu? Am tot cautat pe internet dar nu am gasitsad funda

3 răspunsuri:
| Anonima6789777 a răspuns:

Nu merita sa dai banii pe un ruj de la Kylie le recomand din suflet pe cele de la MAC si Douglas. mai este un ruj mat superb de la Boys and barries se gaseste in Londra, dar eu l-am comandat pe net.

| oBelieveMe explică (pentru Anonima6789777):

Da stiu, nici eu nu as da atatia bani pe cele de la kylie. Oricum cele din link-ul de sus nu sunt originale laughing imi plac si mie cele de la boys n berries si de la dpuglas insa nu sunt nuanta pe care o caut sad