| danaalexa a întrebat:

Salut intrebarea asta i adresata fetelor de varsta mea si in special baietilor: am 14 ani si inca nu am avut primul sarut sau iubit, dar oriunde ma duc toti baietii intorc capul dupa mine si in colectivu in care ma aflu sunt multi baieti care ma considera draguta si frumoasa, si la petreceri la fel toti vor sa faca cunostinta cu mine, dar atunci de ce nu am avut inca primul iubit sau sarut? Ar trebui sa ma ingrijorez? FETE daca mai i careva in situatia de a nu fi avut primul sarut pana la 14 ani va rog frumos sa raspundeti aici.mersi mult

5 răspunsuri:
| Lary a răspuns:

Eu am 15 si la fel ca tine, nu am avut nici un prieten si nici primul sarutbig grinNu ma deranjeaza pentru ca o sa vina si timpul meu.Stai linistita!winking

| danaalexa explică:

Traficanto ai dreptatelaughing, da eu inteleg sa ai iubit doar daca ma sarut.Am avut asa baieti care mau chemat in oras aveam 11 12 anihee hee si ne tineam de mana... da nu au avut curaju sa ma sarute:-s

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am avut primul sarut la 11-12 ani pentru ca tipul era mai indraznet si vorba unui prieten " Dupa primul nu te mai lasa pace laughing)". Daca tu nu te'ai indragostit nu ai cum sa fi avut primul prietenwinking. [ ps eu am 14 ani ]

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma ofer eu pentru amandoua! Unde ne intalnim? Stii...sarutul nu se poate da pe net!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu la 14 ani m-am sarutat prima data.si situatia mea a fost asemanatoare cu situatia ta.multi baieti doreau sa fie cu mine, dar mie imi era pur si simplu teama de sarutlaughingdar a trecut si asta.asa ca stai linistita si nu te ingrijora