| anonim_4396 a întrebat:

Intrebarea e: cum mi-as putea convinge colegii/colegele sa,, iesim" mai mult prin centrul orasului etc. Ideea e ca sunt a 7-a si cand intreb cine are chef sa iasa prin oras nu raspunde nimeni...

Problema este ca stau prea mult la pc si nu imi place sa nu fac altceva...

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

Pai depinde, daca intrebi pe vreun grup sunt unii care poate ar vrea sa iasa dar nu stiu daca tu vrei sa iesi cu ei. Incearca sa-i intrebi individual si vezi ce raspunsuri primesti.