| undercover01 a întrebat:

invat la liceul Gh. Sincai din capitala,clasa a X a, iar semestrul ce tocmai a trecut am avut cea mai mica medie generala din clasa.Sincer,ma consider cel mai prost din clasa,desi la materiile din care o sa dau BAC-ul am avut medii destul de mari, dar la restul jale.cum ma pot consola? crying

3 răspunsuri:
| xRomanianGirlx a răspuns:

Nu trebuie sa fii interesat de clasament. in liceu trebuie deja sa-ti fixezi materiile din care dai bac-ul si cele care crezi ca te vor ajuta pe drumul pe care il vei alege(facultate, cariera). in rest, invata daca iti place, daca nu invata pentru 5happy

| undercover01 explică (pentru xRomanianGirlx):

La materiile la care dau BAC-ul n-am probleme.am invatat, si am avut medii destul de bune, dar la restul m-a interesat doar sa trec, si uite asa m-am trezit ultimul...

| RaduuSkillz a răspuns:

Învaţă.