| BalacuFlorin a întrebat:

, La scuterele electrice, iti trebuie casca, sa fie inscris, numar, etc?

Răspuns Câştigător
| aigi1 a răspuns:

NU. eu am scuter electric si nu cere nimic\

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Daca e o chitibusenie si merge cu 8 km/h nu e necesar.

| rater1994 a răspuns:

Am un prieten de fapt mai multi au si eu scutere dar nu electrice pe benzina dar eu zic ca da ar trebui casca si numar ca daca te prinde politia nu-i sigur ceauu degang sa-ti faca mai bine ar fi sa faci ca toti ceilalti sa iti pui numarl si casca nu pentru ca asa ii regulamentul ci pentru protectia tah.

| peterHHH a răspuns:

Da,la orice scuter iti trebuie pentru a putea circula fara sa te opreasca politia.