| Portocala01 a întrebat:

Salut, la subiectul 3 la romana daca scriu 100 sau 200 de cuvinte, mai ma puncteaza? Totusi am scris ceva la subiectul asta si nu am lasat foaia goala. Nu pot sa invat minimul de cuvinte, e prea mult de invatat sa scrii intre 600 - 900 de cuvinte, e prea mult de invatat. Eu vreau sa stiu daca ma puncteaza daca ma incadrez in astea 200 de cuvinte, poate si mai mult. Si daca ma puncteaza imi da oare 1 punct pe ce am scris?

Răspuns Câştigător
| AFR81 a răspuns:

Daca ceea ce ai scris este corect, cu siguranta iti va puncta acele 200 de cuvinte.

1 răspuns:
Răspuns utilizator avertizat