| anonim_4396 a întrebat:

Salut la toti. Am nevoie de ajutorul vostru. M-am indragostit de un baiat si el la fel mi-a recunoscut ca e indragostit de mine. As dori sa-i dedic lui niste statusuri dar nu gasesc statusurile potrivite. Va rog ajutati-ma si cit mai rapid...

5 răspunsuri:
| LittleReasonToSmile a răspuns:

I see angels in the sky
I've seen snow falling in July
I've seen things you can only image to see or do
But I haven't seen anything sweeter than you

| QVictorya a răspuns:

Salut, sper sa te ajute
http://www.statusuri.ro/
alegi statusuri de dragoste, si atit, deja ai la dispozitie mii de statusuri fain si chiar frumoase, eu mereu le selectez de acolo ::)

| MeeeDyana a răspuns:

Te iubesc ca-n prima zi cand raze de soare aurii cadeau usor purtate de vant asupra noastra pe Pamant. Te iubesc te voi iubi si chiar daca soarta ne va desparti iubirea noastra va sta acolo sus scrisa intr-o stea.

Acesta este unul care imi place mie foarte mult si spun ca se potriveste!