| KKsistper a întrebat:

Salut la toti.As vrea sa aud de la voi Cum trebuie sa se compoarte un baiat indragostit? Si cum trebuie sa fie dupa parerea voastra un cuplu perfect?

Răspuns Câştigător
| IQ a răspuns:

In primul rand, un baiat indragostit trebuie sa se poarte cu iubita lui frumos.Trebuie sa o inteleaga si daca la randul ei, ea, ii demonstreaza ca il iubeste, atunci baiatul ar trebui sa o iubeasca cu toata dragostea din lumea asta.Ar trebui sa o iubeasca mai mult in fiecare zi si sa ii acorde atentie in fiecare clipa. Trebuie sa ii arate ca poate avea incredere in el si ca acesta o protejeaza intotdeauna.Trebuie sa aiba grija de ea si foarte important sa o respecte! Intr-un cuplu perfect trebuie sa existe incredere, iubire, respect si multe lucruri.Comunicarea este foarte importanta si nu trebuie lasat ca nici-o suparare sa intervina intre ei. Sper ca te-am ajutat!

1 răspuns:
| SkyPilot a răspuns:

Ar fi foarte multe de spus. Pe scurt:
Baiatul indragostit acorda atentie fetei, ii face complimente, ii ofera flori, o face sa se simta iubita, o ajuta, are intotdeauna rabdare cu ea.
Un cuplu perfect se ocupa in primul rand de viitorul ambilor. Se ajuta unul pe celalalt, se iubesc, nu se cearta, se poarta intotdeauna frumos, fac gesturi frumoase, nu flirteaza cu altii si nu se inseala...
Ar mai fi multe de scris la ambele subiecte.