| AmY_1965 a întrebat:

Hey... dupa parerea voastra cum arata un baiat perfect? Fundaaaawinking

4 răspunsuri:
| Iuli_9028 a răspuns:

Nu exista laughing

| Damii a răspuns:

Nu conteaza cum arata...conteaza cum se poarta. Vrei un baiat frumos care sa se poarte urat cu tine?

| Eli_7365 a răspuns:

Pai sincer nu trebuie sa te uiti neaparat la frumusetea lui exterioara...adica degeaba e frumos, daca atata timp cat esti cu el, el te inseala.asta nu inseamna ca trebuie sa fie urat
Sa aiba simtul umorului si sa nu vie prea orgolios, cred ca intr-o zi orgoliul o sa-i omoare pe toti.
Deci in concluzie baiatul perfect ar fi un tip dragut caruia sa=i faca placere sa petreaca timpul cu tinewinking

| EuDeeaEu a răspuns:

Brunet, ochi verzi sau blond, ochi albastriwinking

Sa nu fie slab mort, sa nu fie obez, sa aiba parul mediu (cum se poarta bien sur) si cam atat... thinking nu imi mai trec prin cap acum laughing