| jabbawockeez a întrebat:

Salut la toti, ati consumat vreodata" indulcitor huxol best time"si ce efecte are? te ingrasi de la el? si cite pastile trebuie sa iei la o cana de ceai sau cafea?

1 răspuns:
| äπđÿ a răspuns:

Sallut, daca nu ai diabet sfatul meu e sa nu folosesti ataca vederea foarte rau happy am citit un prospect de fapt nu eu mama laughing si zicea ingredientele alea... si mama e medic farmacist. In general toti in dulcitorii ataca vederea mai mult sau mai putin.
Deci sfatul meu e sa nu consumi happy
Bft :*