| Anonimous20 a întrebat:

Salut,cand dau scroll in sus la News la Facebook imi dispare bara aia de sus cu Notificări,Mesaje, Cereri..etc si daca vreau sa caut pe cineva sau sa vad o notificare trebuie să dau de la capat sau sa ies si sa intru iar! Se mai întâmplă cuiva?

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Si la mine face asa.

| Anonimous20 explică (pentru darrio2007):

Ufff...ma enervează la culme, la mine de alaltăieri e asa!

| darrio2007 a răspuns (pentru Anonimous20):

Incearca sa inchizi Facebook si intri iar. Asa am facut eu acum. Prima data se ducea in sus apoi nu se mai duce.

| GabryeluL a răspuns:

Uite de asta eu astept mai intai sa vad recenziile de dupa actualizare si pe urma actualizez si eu aplicatia ca cine stie... Am messengerul versiunea veche fara MyDay si parca e mai buna, ia FB nu l-am actualizat ca am vazut pe Magazin ca sunt nemultumiti de el dupa actualizare.

| Anonimous20 explică (pentru GabryeluL):

@GabryeluL - Nu l.am actualizat si nu am actualizat nici Messenger.ul dar "m.am trezit"si cu faza cu Facebook.ul si cu "My day"...