| andy5589 a întrebat:

Salut, m`am inscris zilele trecute la o sala de fitness si am cateva intrebari sa va pun daca se poate. Nu am mai fost pana acum intr-o sala.de luni o sa incep sa ma duc. ce faceti acolo.adica luati proteine. ceva? si in cat timp incepe sa se vada pe corp unele schimbari? Multumesc frumos pentru raspunsuri celor care vor raspunde!

Răspuns Câştigător
| aSH a răspuns:

Pai nu trebuie neaparat sa iei proteine si depinde si ce fizic ai daca esti uscat nu astepta sa ti se intample minuniwinking iti trebuie un program si depinde ce vrei sa faci sa day jos sau sa pui pe tine trebuie sa iti faci si un program de masa si etc pe detalii la id dreghici_valentinwinking funda big grin