| Zeus181199 a întrebat:

Salut, ma intilnesc cu o fata si deseori vorbesc mult cu ea pe net iar cind ne intalnim nu avem ce sa vorbim si stam ca mutii. Ce sa vorbesc cu ea, astep raspunsuri si de la fete, multumesc. Funda pentru raspuns ingenios.

Răspuns Câştigător
| Maraaaaaa a răspuns:

Paiii, nu vorbiti f. mult pe net, dupa cand iesiti sa aveti ce vorbi. oricum, ar trebui sa se gaseasca ceva comun. intreab-o orice despre ea. Nu fii foarte insistent, dar macar sa pari interesat de ea, astfel si la intalniri poate ca veti avea mai multe de vorbit, ea incepand sa fie mai increzatoare si poate sa ma gaseasca subiecte. Daca aveti prieteni comuni, adu-i in discutie. Faceti lucruri care va plac, si pana la urma o sa apara ceva de vorbit. Si daca incepe o data discutia, dupa, mai mereu se va gasi ceva. Pe net vorbiti gen un "ce faci" si cate ceva, dar nu prea dezvoltat. Depinde de genul ei de persoana, daca e mai baietoasa vorbeste-i despre ce te pricepi tu, sport, skate, graffiti..etc. daca e mai. "fata", incearca sa o faci sa rada. Dar in toate cazurile gaseste ceva care sa o intereseze. sper ca am ajutat happy

| Zeus181199 explică (pentru Maraaaaaa):

Mersi, m-ai ajutat foarte mult!

| Maraaaaaa a răspuns (pentru Zeus181199):

happy ati gasit pana la urma despre ce sa vorbiti?