| anonim_4396 a întrebat:

Salut ma numesc Adrian am 13 ani si vreau sa stiu si eu daca trebuie sa ma epilez la penis mi-e rusine sa intreb de parinti va rog mult seriozitate.

10 răspunsuri:
| IrinaAndreea a răspuns:

Buna, aceasta este strict alegerea ta. Nu este obligatoriu sa o faci sau cel putin nu la varsta asta. Totusi, cred ca a-i putea sa vorbesti cu tatal tau despre asta, sigur nu se va supara si va fi dispus sa iti dea mai multe detalii in ceea ce priveste astfel de nelamuriri.

| 1290Adrian a răspuns (pentru IrinaAndreea):

Dar tu cum crezi

| IrinaAndreea a răspuns (pentru 1290Adrian):

Ce intrebare indecenta! laughing Da, e ok sa fie epilat, dar nu de tot, in sensul ca nu as vrea sa nu aiba absolut deloc, dar nici "padure". Sper ca te-am lamurit, dar repet asta e doar preferinta mea, nu inseamna ca tu trebuie sa faci la fel.winking

| LonelyLoner92 a răspuns (pentru 1290Adrian):

Incearca sa te barbieresti cu spuma de ras ai o senzatie mai placuta.

| 1290Adrian a răspuns (pentru LonelyLoner92):

Tu citi ani ai?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Intrebal pe taicatu, ca de aia se numeste tata, sa te invete de toate pe lumea asta.

| 0x11111051 a răspuns:

La virsta asta, eu ma gindem la scoala, si cum sa fac sa primesc note mai bune. In care gaura pleaca lumea din ziua de azi...

| roxkiss a răspuns:

Salut. Nu cred ca e cazul. Doar daca vei avea un act sexual atumci inca da, dar nu trebuie de la virsta asta sa te epilezi. Bafta

| Anreya a răspuns:

Buna, dragul meu daca parul` e mare de ce nu?
si fratele meu l-a intr pe tata happy
parerea mea ar fi ca trebuie sa te epilez ca daca nu ajunge parul` de poti sal impletestii laughing
Multa Bafta!

| 1290Adrian a răspuns (pentru Anreya):

Dar tu cum crezi ar trebui un barbat adevarat sa se epileze la penis