| anonim_4396 a întrebat:

Ma numesc Alex, am 13 ani si sunt in clasa a 7-a trec a 8-a.
Imi place de o colega de la mine din clasa.Ea este foarte buna la multe materi la scoala.Este peste nota 10+.Eu sunt nu am chiar asa note bune, cel ma des 4, 50 si 5 =), mai ales la testee (praflaughing) si uite, imi place de ea foarte mult,dar cand vine vorba sa vorbesc cu ea, imi pierd gandurile, si daca ii spun ceva mie teama sa nu fie ceva aiurea sau vreo gluma proasta, pentru a nu ma face de ras.Deci eram foarte buni prieteni prin clasele 4-5 dupa care, nu prea am mai bagat-o in seama, nici ea pe mine incat nici eu pe ea.Acum m-am desteptat si am fost prost ca am facut asa.Acum mi-e greu sa recuperez prietenia ce o aveam inainte. Vreau de la voi niste sfaturi cum as putea sa fie cu mine, sa stea cu mine, sa vorbeasca cu mine, si sa ma placa?

Celui mai bun raspuns FUNDA!

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Multumesc,dar mai astept!

| Mk01 a răspuns:

Fi foarte sigur pe tine în ce zici, chiar dacă sunt prostii. Fetelor le place să vadă un băiat sigur pe el.Şi fă-o să râdă, asta e cel mai important.A da nu lăsa pe nimeni să-şi bată joc de tine în faţa ei.

| anonim_4396 explică (pentru Mk01):

Mersi dar mai astept...