| test5 a întrebat:

Ma numesc Daniel, si am o problema cu tenul meu cu cosuri. Puteti sa-mi dati niste sfaturii ca sa scap de ele, cu ce sa ma dau pe fata. Cine imi da cele mai multe metode primeste

3 răspunsuri:
| Memecy a răspuns:

Frate, aste este fie o problema genetica si atunci trebuie sa astepti sa treci peste, apoi vezi alimentatie
1) multe lichide
2) mai putine lipide sa traduc nu fara prea mult ulei, seminte de floarea soarelui si altele deloc
3) fa un sport happy

| ButterflyGy a răspuns:

Cel mai indicat este sa mergi la dermatolog iar el iti va da un tratament specific pentru tenul si problemele tale. Poti incerca o gramada de metode naturiste, dar daca problema ta e din cauze hormonale n-o sa-ti treaca.

| antoantonia a răspuns:

Kerato-liz e foarte bun. il gasesti la farmacii.sau aur derm il gasesti la plafar. la o prietena de-a mea merge