| Davidcfranta a întrebat:

Salut, ma numesc David am 12 ani si sunt Fan de viteza.

Acum 5 zile ma plimbam prin oraş cu bicicleta (locuesc in Franta)cand vreau sa merg acasa era un baiat aproximativ 7, 6 ani care zice in franceza
bicicleta ta e de ****
eu zic - ce ai zis
el zice - mata e cu#va
eu zic - care este problema ta?
Apoi plec
Dupa cateva zile ma plimbam prin oraş cand il vad, eu incercand sa fug de el m-a blocat intr-un loc care era cu mai multi si ma amenintau.
Apoi am reusit sa scap cu 40km la ora.
Astazi am mers sa ma plimb iar, am sunat pe un prieten sa ii dau intalnire apoi iese ala si erau mai multi, imi puneau intrebari gen: de ce ai casca de motocicleta sau da-o jos, apoi ala mic vine in spatele bicicletei mele si dezumfla roata. Apoi, am uitat sa precizez ca el inainte m-a lovit pe mine si bicicleta, deci dupa ce a desumflat roata, eu am fugit ca un nebun. Deci cam asta e povestea mea, daca aveti un raspuns serios si nu genu zi-i lui mata sau injuraturi fiindca e greu sa fii agresat in GRUP. Mersi

Răspuns Câştigător
| Kely2820 a răspuns:

Eu m-am născut in Franta si m-am mutat in România. Ia-ți un spray lacrimogen la 20-25 lei sau ia-ți cu tine un cuțit care se încadrează in legi, sa nu cumperi o sabie cu tăiș dublu. Un cuțit micuț si e bun, cu spray-ul lacrimogen nu se mai iau aia de tine, ai grija, nu trebuie sa ii ataci tu cu spray-ul, numa' in scop de autoaparare.

| Davidcfranta explică (pentru Kely2820):

Dar e copil de 7 ani

| Kely2820 a răspuns (pentru Davidcfranta):

Si? Spray-ul lacrimogen nu are o restricție de varsta