| RadulescuMarian a întrebat:

Salut, ma numesc Marian am 16 ani, 1.80 si vreo 50kg. Mananc foarte bine, ajung pana la 5 mese pe zi dar nu ma ingras. Vreau sa pun ceva masa musculara pe mine doarece imi trebuie pentru la fotbal, fac acasa exercitii cu ganterele, flotari, abdomene de vreo 1 saptamana. Credeti ca se va schimba ceva in vreo 3 luni? Daca stiti cum sa grabesc putin transformarea mi-ar fi de folos, trebuie neaparat sa pun 6-7 kg pe mine pana incepe campionatul (3 luni).

Răspuns Câştigător
| Andresso a răspuns:

Du-te la sala, sau fa singur acasa exercitii zilnic, plimba-te cu bicicleta, dar sa nu iei niciodata mancare aiurea din aia, sa nu iei batoane d-alea sau ce naiba or fi, mananca normal si sanatos, doar fa exercitii.

2 răspunsuri:
| BunaZiuaMerio a răspuns:

Mananca mereu de toate.Mancare de fast-food, nu face deloc miscare, stai in pat cu tefonul sau la calculator jucandu-te fortnite.Fortnite-ul te ajuta. Daca te joci apex te imbolnavesti.

Tine minte sfatul meu.
Daca nu vrei sa fi gras si vrei doar muschi du-te la sala in fiecare zi, iar cand nu mergi la sala mergi cu bicicleta

Sa nu uit de ceva important.
Fa abdomene incercand sa iti ridici capul cat mai mult sa te poti uita pe youtubea fortnite.

Cu placere, ok, pa?‍♂️

| RadulescuMarian explică:

Multumesc, mai astept sfaturi.