| rbysnz a întrebat:

Salut, ma puteti ajuta cu un sfat?
Am 18 ani, 1.81 inaltime, dar exista o problema, sunt prea slab ( 60 kg ) problema e ca nu asimilez deloc, mananc mult dar degeaba, vitaminele n`au efect... deci ce pot sa fac?

Răspuns Câştigător
| Groparu a răspuns:

Niciodata nu esti prea slab sa te apuci de un sport... asta e si ideea.Du-te cu incredere la sala de forta si dupa ce intri in forma(aprox 2-3 luni) poti incepe sa iei proteine dar nu mai devreme.Ai sa vezi rezultate vor fi satisfacatoare inca dupa prima luna, merita.Si ai grija la alimentatie care e cea mai importanta.Mai vorbim peste cateva luni sa imi spui atunci ce parere ai.

2 răspunsuri:
| firelord66 a răspuns:

Du-te si fa sala si ia proteine( nu te ranesc cu nimic proteinele le gasesti in multe alimente doar k aici sunt mai multe ...eu fac sala si iau si oricum peste 80% dintre culturisti iau proteine)

| rbysnz explică (pentru firelord66):

Ma gandeam sa ma apuc de sala dar am zis ca sunt prea slab pentru asa ceva