| ridianzor a întrebat:

Salut, mi-am cumpărat ulei de ricin pentru creșterea bărbii mai rapide și întărirea firelor.
Aș vrea să vă întreb câte ceva:
1. Mai întâi mă rad și după îmi dau pe față cu ulei de ricin?
2. Vreau să crească barba mai repede, mă rad zilnic?
3. Cât timp trebuie să fac acest lucru?
4. După ce fac acest lucru las să crească barba fără să o mai rad?
Răspunsul cel mai bun primește fundă, mulțumesc.

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

1. e irelevand cand si cum te dai, oricum nu vor fi rezultate vizibile.

2. depinde de ritmul ei de crestere, daca esti la inceput, lucreu cel mai probail, poti sa stai si in cap, tot in ritmul ei creste

| ridianzor explică (pentru suntserios):

Nu e la început, barba îmi crește mare dacă o las, dar al locuri în care nu am, asta este faza...

| RobertMoon a răspuns:

Timpul le rezolva pe toate si atat pot spune.