| Okan a întrebat:

Mi-am cumparat un ipad2 si acum trebuie sa imi fac un apple id.Am dat unde scria create apple id si mi_am scris emailu, parola, si alte lucruri minore.Pana aici a fost bine dar cand am vrut sa imi iau o aplicatie mi-a zis sa imi introduc apple idul.Cand l-am scris a zis ca este gresit. Ce trebuie sa fac?

1 răspuns:
| Ţepeşu a răspuns:

La ce folosesc tabletele? Serios acum, decât să **** una în gura cuiva când te enervează nu ştiu la ce ar mai putea folosi.
http://www.youtube.com/watch?v=Xkrpe6WpC28
Vezi aici, poate găseşti ceva care să te ajute.