| adrian_2389 a întrebat:

Salut mi-am luat un pistol dupa net airsoft aer comprimat are 100 bile spuneti-mi daca am vreun conflict si trag cu el varsta mea este de 16 ani se poate intampla ceva

2 răspunsuri:
| BudăSpiritOfVengence a răspuns:

In primul rand bilele sunt de cauciuc sa genu asta de bile iti trebuie port arma ce se poate intampla pai multe daca tragi nu ochi iti zic eu ca poti face si puscarie daca el nu se raneste tare de tot ne prea ar fi o problema sti unde sa tragi?
unde nu trebuie sa dai:
in zona penisului
a pulpei
a burti
a fetei
ca sa nu produci probleme mari doar sa il faci sa simta o durere trage in tibie si antebrat

| mihai_4767 a răspuns:

Da cred ca o sa faci scoala de corectie asta daca ai cazier dar parerea mea este sa lasi pistoalele nu este pentru tine...mai bine aplici legea pumnului