| Lorenaaa120 a întrebat:

Mi-e tare frica de bac nu stiu ce sa fac nu mai acolo ma gândesc simt ca nu mai am chef de nimic sunt in clasa a 11a dar totusi îmi este frica voi ce ma sfătuiți sa fac am intrat intr-o depresie stare de anxietate.

4 răspunsuri:
| ToKen a răspuns:

Nu e atat de rau la bac. Stai calma.
Cu cat stii mai multe, cu atat iti dispar emotiile si-ncepi sa ai incredere in tine.
Deci invata. Chiar nu e cazul sa te stresezi in plus.

| Doub a răspuns:

Helăăăăău, eşti în clasa a 11-a, calmează-te, bea ceva.
Mai ai o groază de timp să înveţi.

| Satango a răspuns:

Cunosc foarte bine boala asta, cât şi remediul ei. Deci fii atentă, te duci într-un loc liniştit şi... te pui pe învăţat.

| MistretulPufos a răspuns:

Te pui pe invatat