| anonim_4396 a întrebat:

Salut mie nu imi prea pica parul in general dar intodeauna se incurca in zona din spate pot sa folosesc balsam si tot se incurca cand ma piepten in zona din fata nu cade nici-un fir iar in spate cad in jur de 4 5 fire si abia il descurc intrebarea mea este nu se va rarii daca intodeauna in zona din spate imi cad fire? si dupa baie la fel cand il descurc in fata maxim 1 2 fire iar in spate 7 8 asa e parul meu mai cret in spate si are in jur de 20 de cm intrebarea me este se va rarii in timp? asa singur cade foarte putin
dau funda cine ma ajuta

1 răspuns:
| adywow a răspuns:

Nu cred ca se v-a rari.Incearca sa folosesti ulei de Ricin, am auzit ca ajuta